Aed, Kodulood

2015.aasta- seal kus on, tuleb juurde…

2015– hakkas jooksma teine aasta oma majas. Aasta ülevaade nüüd jutus ja piltides ka salvestatud.

Esik ootas viimistlemist (seina kattis lihtsalt OSB plaat, mis tegelikult ei ole üldse kole).

Vannituba on meil siiani lõpuni tegemata. Seal tahaks üldse täieliku uuenduskuuri teha. Me valisime nii valed põrandaplaadid kui vähegi valida saab. Pruunid. Iga väiksemgi juuksekarv või tolmukübe paistab kohe välja ning seda põrandat võibki puhastama jääda..Lisaks esimesel võimalusel viskaks välja selle läti Nove dušinurga. See on nii kohutava kvaliteediga ja puhastada on seda ka täielik peavalu. Korpusel on mingid x-nurgad, kuhu isegi vatitikk hästi vahele ei mahu ja kogu tolm, mustus koguneb sinna nurkadesse. Kvaliteeti ei ole sellel ka. Laguneb pidevalt. Omal ajal maksis ca 400 eurot ja ostetud sai see Ehituse ABC-st. Kui Peremees dušinurka kokku pani, oli see ka paras pusle. Korralikku manuaali kaasas polnud. Eks paistab, millal me taas vannitoani jõuame.

2015.aasta märtsis tellisime Helka mööblisalongist eeskotta liugustega garderoobi. Kohale jõudis see minu sünnipäevaks (21.märtsiks). Samal kuul meisterdas Peremees meile magamistuppa öökapid. 29.märtsil aitasid Peremees ja Poja mul lillepeenart kaevata ja kive tassida.

Vahepeal oli veidi rahulikum. Aprillis ostsin Pojale batuudi (Bauhofis oli hea soodukas, aga turvavõrgud olid otsas, turvavõrgu sain alles 2016.aasta kevadel On24.ee-st).

Salaja tehtud pilt kui Poja batuudil suvel hüppas. Paks talvemüts peas 😀

Mina askeldasin oma lillepeenardega ja maikuus alustasime sauna sisemuse lammutamisega. Ja siis jäi mingil põhjusel pooleli. Tänaseni.

Juuni alguses tegi Peremees mulle servamata laudadest kapi, kus saan oma Tupperware värgendust hoiustada.

Selle aasta juulikuu oli kuidagi hästi rahulik. Peremees ehitas lõpuks terrassilaudadest korraliku trepi. Suviti on tegelikult ikka tegemist, iga nädal on vaja muru niita, trimmerdada. Mul oli siis mingi 1.5×1.5meetrine peenramaa ka ja eks seal oli vaja ka toimetada 😀 Juulis avastasime ka, et üks küla hulkuv kiisu on meile aida pööningule pojad poetanud. Teised kadusid kahjuks ära (ma ei tea, kas rebased murdsid maha vms), aga üks kolmevärviline jäi. Hakkasin teda meelitama ja lõpuks sai temast meie Miisu .

Laps on õnnistuseks igale kodule. (Rumeenia vanasõna)

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.